Vítejte v obchodním domě
s konopnou péčí

Čas je dobrý učitel, ale špatný kosmetik. Lidé se tisíce let snaží najít klíč ke zdraví. Obětovali tomu opravdu mnoho: daleké výpravy, pralesní expedice nebo experimenty na sobě samých.

Zajímavé ovšem je, že pokud narazili na konopí, brali jej jako nějakou posvátnou rostlinu, která má silné terapeutické účinky, výborné výsledky v kosmetickém světě a, co je důležité, také v potravě lidí a zvířat.

Jen nejvyšší kvalita

Hempin se rozhodl jít cestou nejvyšší kvality, která nezanechává otázky, zda to může fungovat. Produkty vyvíjíme již několik let s odborným týmem a jsou na ně skvělé ohlasy v Konopných lékárnách. V této nejznámější a největší konopné síti u nás jsou Hempin produkty hlavním brandem doporučovaným zákazníkům.

Udělejte si radost a vyzkoušejte konopnou péči z Cannabis Institute Czechia

Snažíme se vždy podporovat inteligentní koncepty a nakupovat suroviny z těch nejkvalitnějších zdrojů. Pak vám inteligentními postupy s odborným týmem zhotovujeme čerstvé produkty z opravdu špičkových extraktů a olejů.

Jsme přesvědčeni, že konopí má v přírodě, stejně jako my, obrovský úkol. Podle moderní vědy a výzkumu dokáže efektivně řešit současné neduhy společnosti. Historicky byly extrakty rostliny cannabis a tinktury z ní běžně dostupné a před nástupem moderní farmacie bylo konopí nejpředepisovanějším médiem pro většinu onemocnění.

Naše produkty najdete v lékárnách, zdravých výživách a na místech, která se zajímají o kvalitu a přírodní možnosti péče o člověka.

Vaše konopná péče Hempin

Vítejte u nás, věříme, že budete spokojeni s naší prací i produkty.Kdykoliv budete mít dotaz, neváhejte nás kontaktovat.